Antuková hřiště za sokolovnou
Sokolovna zadní část
Zadní část areálu
Pohled přes volejbalové kurty

V. ročník Míčového 7boje dvojic mužů - sobota 9. srpna 2014.

TJ Sokol Dolní Studénky pořádá V.ročník Míčového 7boje.

Kde:                        -    areál za sokolovnou Dolní Studénky.

Kdy:                     -   sobota 9. srpna 2014, začátek v 8,30 hod. Pro 7bojaře začátek v 8,00 hod.

proběhne rozlosování do jednotlivých sportů.

Startovné:            -  300 Kč za dvojici, platí se v den a v místě konání.

Ceny:                   - První tři páry získají poháry a věcné ceny.

Přihlášky:         - sms-721947682, email- jarda.horacek@email.cz . Registrace prodloužena

do 8. srpna 2014. Startuje max. 16 dvojic.

Sporty:          - Badminton, stolní tenis, basket, házená, volejbal, nohejbal a tenis. 7bojaři sebou si

vemte rakety na tenis, stolní tenis a badminton, vše ostatní bude zajištěno. První

dva sporty se odehrají v budově sokolovny, nutná čistá obuv s nečernící podrážkou.

Foto z minulých ročníků je umístěno v sekci fotogalerie.

Občerstvení zajištěno po celý průběh 7boje.

Poslední info pro 7bojaře, kteří stále váhají s registrací do sobotního V. ročníku Míčového 7boje, máme posledních 5 volných míst  do hranice 16 párů, info je platné k 23 hod. a ke dni 7. srpna 2014.Zatím přihlášené dvojice se sjedou z celé Moravy, ať od Holešova, Uh.Hradiště, Olomouce a samosebou nebudou chybět dvojice 7bojařů reprezentující šumperský okres.Těšíme se na Vás.