Antuková hřiště za sokolovnou
Sokolovna zadní část
Zadní část areálu
Pohled přes volejbalové kurty

BRUSLENÍ - SEZÓNA 2014/2015 - 6.1 2015 - 12.30hod.!!!!!

Po dopoledním úklidu ledové plochy od sněhu, jehož vrstva byla cca. 5 cm a nezbytném vyčištění ledu byl proveden nástřik a ve večerních a nočních hodinách budou následovat další dva. Pokud počasí, zejména teplota vzduchu zůstane na mrazových hodnotách, bude zítra tj. ve středu 7.1 2015 od 13 hod. až do večera zpřístupněna ledova plocha v naší FIA ( Falcon Ice Aréně ) za sokolovnou pro veřejnost. Těší se na Vás ledaři.

Po dobu uzavření ledové plochy na tuto nevstupujte,díky.

Přijďte se ve středu 7.1 a ve čtvrtek 8.1, po oba dny otevřeno od 13 do 20 hod., sklouznout do FIA, protože od pátku přes celý víkend opět hlásí oteplení a to pro nás znamená uzavření FIA a opětovné otevření ledové plochy někdy ke konci příštího týdne - využijte  od zítřka zatím ideálních podmínek.

Pár foteček z úklidu ledové plochy.